• Kategorie
  • Szukaj
  • Hydraulika i Akcesoria - profesjonalne narzędzia dla wymagających, narzędzia dla hydraulików, pompy do prób ciśnieniowych, poziomice, obcinaki do rur,

Profesjonalne narzędzia hydrauliczne są istotną częścią każdej pracy hydraulicznej. Są niezbędne do cięcia, gięcia i gwintowania rur, jak również do dokręcania i luzowania armatury.

Narzędzia hydrauliczne są również niezastąpione przy odblokowywaniu kanalizacji, naprawy pomp wodnych i instalacji podgrzewaczy wody. Bez odpowiednich narzędzi, praca hydrauliczna może szybko stać się koszmarem, a odpowiedni dobór akcesoriów hydraulicznych sprawi, że praca zostanie wykonana bezpiecznie i prawidłowo. Do najczęstszych narzędzi hydraulicznych należą obcinaki do rur, klucze do rur, klucze nastawne, elektronarzędzia, pompy wodne, giętarki do rur, szczypce.

Sklep internetowy z narzędziami Grupa X jest doskonałym źródłem wysokiej jakości narzędzi dla hydraulików. Posiadamy szeroki wybór specjalistycznych narzędzi dla profesjonalnego hydraulika lub domowego majsterkowicza. W swojej ofercie posiadamy również pompy ręczne i elektryczne.