• O nas

GRUPA X - TECHNICZNE ZAOPATRZENIE PRZEMYSŁU - sklep internetowy z narzędziami

Chętnie odpowiemy na Państwa zapytania ofertowe, przygotujemy dla Państwa ofertę przetargową, zrealizujemy zamówienia na profesjonalne narzędzia i rozwiązania dla przemysłu gwarantując przy tym:

Konkurencyjność cenową. Osiągnęliśmy ją w wyniku wieloletniej, systematycznej współpracy ze wszystkimi wiodącymi producentami narzędzi i maszyn w Polsce jak i za granicą.

Kompleksowość oferty. Posiadamy pełen zestaw grup asortymentowych: narzędzia ręczne, skrawające, nieiskrzące, pomiarowe, hydrauliczne, narzędzia nieiskrzące ATEX, elektronarzędzia, pneumatykę, spawalnictwo, narzędzia i materiały ścierne, systemy zamocowań oraz chemia techniczna, zawiesia i osprzęt do zabezpieczania i podnoszenia ładunków, artykuły bhp., wyposażenie warsztatów, komponenty z tworzyw sztucznych, akcesoria GSM. Oferujemy również kompleksowe usługi naprawy i regeneracji palników gazowych i reduktorów, a także usługi legalizacji i wzorcowania manometrów, wzorcowania przyrządów pomiarowych, kalibrowania kluczy dynamometrycznych, przeglądy i serwis zawiesi.

Warunki dostaw oraz formy i terminy płatności. Oferujemy dostawy własnym transportem. Oferujemy również korzystne, warunki płatności jak przelew.

Szybkość realizacji zamówień. Nasz sklep internetowy z narzędziami gwarantuje szybką realizację zamówień, możliwą dzięki utrzymaniu stanów magazynowych.

Kompetencja i fachowość personelu. Kadrę naszej Firmy tworzą handlowcy o wysokich kwalifikacjach technicznych i wieloletniej praktyce zawodowej, którzy służą naszym klientom w doborze narzędzi jak i rozwiązywaniu konkretnych problemów technicznych i produkcyjnych.

Zapraszamy do współpracy z nami.

Dołożymy wszelkich starań, by Państwa doświadczenie z naszym sklepem internetowym było samą przyjemnością.


jpk.info.pl - certyfikat statusu na białej liście VAT