• Kielicharka - zestaw do kielichowania rur miedzianych - MGF

Symbol: 923299

Kielicharka ręczna to przydatne narzędzie w branży chłodnictwa i klimatyzacji. Zestaw umożliwia kielichowanie rur o małej średnicy oraz produkcję precyzyjnych kołnierzy 45° i tulei lutowniczych. Dzięki uniwersalności obsługi rozmiarów imperialnych (1/8'' - 3/4'') i metrycznych, staje się niezastąpionym narzędziem w warsztacie.

Kod producenta 923299
360.00
360.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu na zamówienie
Cena przesyłki 18.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 18.99
Kurier DPD 19
Kurier DPD pobranie 25
Dostępność Duża dostępność
Profesjonalne narzędzia dla hydraulików MGF
Zostaw telefon

Kielicharka ręczna MGF Tools - perfekcyjne narzędzie dla technika chłodnictwa i klimatyzacjiimage

Szukasz narzędzia, które sprawi, że praca z rurami miedzianymi stanie się łatwiejsza, efektywniejsza i bardziej precyzyjna? Oto narzędzia kielichujące MGF Tools - zestaw, który spełnia najwyższe standardy w produkcji pojedynczych kołnierzy 45° i tulei lutowniczych.

Podstawowe cechy narzędzia do kielichowania

  • Zastosowanie: Narzędzie kołnierzowe do produkcji pojedynczych kołnierzy 45° i tulei lutowniczych.

  • Rozmiary Rur: Do rozcinania rur o małej średnicy oraz do wykonywania kołnierzy w różnych rozmiarach rur w wersji imperialnej: 1/8'', 3/16'', 1/4'', 5/16'', 3/8'', 7/16'', 1/2'', 5/8'', 3/4''.

Wyposażenie standardowe:

Narzędzie do pojedynczego flarowania 45° i tulei lutowniczych.
Głowice stożkowe.
Plastikowa obudowa.

Chromowany mimośrodowy stożek do produkcji flar bez pęknięć i z gładką powierzchnią

Dlaczego Kielicharka ręczna MGF Tools to Twój wybór:

Uniwersalność narzędzia kielichującego w rozmiarach rur:

Kielichowanie rur miedzianych o małej średnicy z tym zestawem staje się banalnie proste, ponadto zestaw oferuje możliwość tworzenia kołnierzy w różnych rozmiarach. Niezależnie od tego, czy pracujesz z rurami w wersji imperialnej czy metrycznej, Kielicharka ręczna MGF obsługuje rozmiary od 1/8'' do 3/4''. To oznacza, że masz jedno narzędzie do łączenia kołnierzy różnych kalibrów, co zdecydowanie ułatwia pracę.

Efektywne łączenie rur calowych i metrycznych

Jedno narzędzie, wiele możliwości. Narzędzia kielichujące MGF Tools umożliwia łatwe łączenie kołnierzy zarówno metrycznych, jak i calowych rur miedzianych. To zdecydowana oszczędność miejsca oraz także gwarancja wszechstronności w Twojej pracy.

Kielichowanie rur miedzianych - kompletny zestaw, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do wykonania zadania

W zestawie znajdziesz wszystko, co potrzebne do perfekcyjnego kielichowania rur. Narzędzie do pojedynczego flarowania 45° i lutowania tulei to kluczowe elementy, które sprawią, że Twój kołnierz będzie solidny i estetyczny. Dodatkowo, głowice stożkowe, plastikowa obudowa, chromowany mimośrodowy stożek do produkcji flar bez pęknięć i z gładką powierzchnią - wszystko to zapewnia profesjonalny standard kielichowania rur.

Narzędzia kielichujące lubią towarzystwo! Nasza oferta to szeroka gama narzędzi profesjonalnych dla hydraulików: giętarka do preizolowanych rur miedzianych, obcinak, szczypce.

Narzędzia do kielichowania przyjazne dla użytkownika:

Dzięki radełkowanemu, łatwemu do usunięcia stożkowi, nawet jeśli jesteś początkującym, osiągniesz perfekcyjne rezultaty. Plastikowa obudowa nie tylko chroni narzędzie, ale także sprawia, że jest łatwe do przechowywania i transportu.

Dla kogo przeznaczone są narzędzia kielichujące?

To profesjonalne narzędzie dedykowane dla techników z dziedziny sanitarnej, chłodniczej i klimatyzacyjnej. Jeśli zależy Ci na precyzji, efektywności i solidności, Kielicharka ręczna MGF Tools to klucz do osiągnięcia doskonałych rezultatów.

Kielichowanie rur miedzianych w kompletnym zestawie MGF - profesjonalne narzędzia kielichujące

Kielicharka ręczna MGF Tools to inwestycja w jakość i efektywność pracy. Dzięki uniwersalności, kompletnemu zestawowi i przyjazności dla użytkownika, stanie się nieodłącznym elementem Twojego warsztatu. Wybierz narzędzie, na które możesz polegać - wybierz Kielicharkę MGF Tools.

FIRMA GRUPA X JEST WYŁĄCZNYM DYSTRYBUTOREM MARKI MGF W POLSCE

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń marki MGF.

Towar jest na bieżąco sprowadzany do Polski.

image

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie