• Szczęki zaciskowe Klauke iPress Mini (KSP4) V 14

Szczęki zaciskowe Klauke V 14

Brak towaru
0
0
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 18.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 18.99
Kurier DPD 19
Kurier DPD pobranie 25
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

W przypadku braków stanów magazynowych (które są na bieżąco aktualizowane), zachęcamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Sprowadzamy towar regularnie, także na zamówienie.

Szczęki zaciskowe Klauke do iPress Mini z profilem (KSP4) V 14

Szczęka zaciskowa MINI z konturem zaciskowym V do iPress MINI firmy Klauke. Najwyższa precyzja i perfekcyjne zaciskanie. Najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku. Szczęka prasowana Mini Klauke profil V. Wykonane z hartowanej stali specjalnej dla najwyższej twardości i elastyczności. 

image

Główne zalety użytkowania szczęk zaciskowych Klauke V14:

Minimalne zużycie dzięki dodatkowemu indukcyjnemu utwardzeniu miejsc zużycia. Kompatybilność ze wszystkimi narzędziami do zaciskania dopuszczonymi przez producenta. Łatwe przyporządkowanie szczęk zaciskowych Klauke i konturów dzięki oznaczeniu wielkości nominalnej i danych produkcyjnych. Wysoka ochrona przed korozją dzięki specjalnemu wykończeniu powierzchni. Bardzo wysokie bezpieczeństwo dzięki wytrzymałej stali narzędziowej. Łatwe rozróżnienie profili systemowych dzięki różnym kolorom powierzchni. Najwyższa precyzja i perfekcyjne zaciskanie. Każda szczęka zaciskowa Klauke jest elektronicznie i precyzyjnie obrabiana i testowana, aby zagwarantować jak najdokładnieszy zacisk. Szczęki zaciskowe Klauke V14 są kompatybilne z MAP222MAP122MAP2MAP1HPU32PKMAP2

Szczęki zaciskowe Klauke V14 iPress Mini (KSP4) - dane techniczne:

Stal nierdzewna, stal: max. NS22* Miedź, stopy miedzi: max. NS28* Rura kompozytowa/PEX: max. NS32* Waga (narzędzie) 1,00 kg Wymiary 120 x 100 x 25 mm Wykonane z kutej i hartowanej stali   image FIRMA GRUPA X JEST WYŁĄCZNYM DYSTRYBUTOREM MARKI MGF W POLSCE https://mgfpolska.pl Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń marki MGF. Towar jest na bieżąco sprowadzany do Polski.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie