MGF Tools - włoski producent narzędzi hydraulicznych dla profesjonalistów, teraz w Polsce z Grupą X jako wyłącznym dystrybutorem

MGF Tools to włoski producent profesjonalnych narzędzi dla hydraulików, który od ponad 30 lat działa na rynku. Firma słynie z innowacyjnych rozwiązań oraz wysokiej jakości swoich produktów, które cieszą się uznaniem wśród najbardziej wymagających profesjonalistów.

\  
MGF Tools narzędzia

Kompletny asortyment narzędzi hydraulicznych MGF Tools - odkryj możliwości, jakie dają profesjonalne narzędzia dla hydraulików, które są wyjątkowo innowacyjne, niezawodne i łatwe w obsłudze.


Siedziba firmy MGF Tools znajduje się w Parmie, we Włoszech. To tu, w nowoczesnej fabryce, opracowywane są innowacyjne narzędzia hydrauliczne, które pozwalają na łatwe i szybkie wykonywanie prac hydrauliki i instalacji rur. W ofercie firmy znajduje się kompletny asortyment narzędzi, w tym giętarki do rur, zarówno ręczne jak i hydrauliczne, cyfrowe sondy ciśnienia do 50 bar, detektory wycieku gazu i spalin, poziomnice do montażu przyłącza baterii ściennych oraz narzędzia gwintujące - ręczna gwintownica do rur. Ponadto MGF Tools produkuje urządzenia do testowania, urządzenia do czyszczenia rur (wszelkiego rodzaju pompy kontrolne ręczne i elektryczne, pompy odkamieniające, do czyszczenia instalacji) oraz różne narzędzia ręczne, takie jak obcinaki i nożyce do rur, profesjonalne szczypce do rur i syfonów, klucze typu amerykańskiego i szwedzkie.

Wszystkie produkty MGF Tools są projektowane i produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Już na etapie projektowania narzędzi, każdy element jest dokładnie zaprojektowany i śledzony w nowoczesnym systemie projektowym, aby zagwarantować niezawodność produktów przez lata.
Podczas procesu produkcji, na liniach montażowych przeprowadzane są symulacje funkcjonalności produktów za pomocą urządzeń elektronicznych, które umożliwiają dokładne i szczegółowe pomiary oraz zapobiegają błędom ludzkim.

Narzędzia MGF

Firma Grupa X jest wyłącznym dystrybutorem narzędzi MGF Tools w Polsce. Nasza współpraca opiera się na wspólnych wartościach - innowacyjność, jakość i niezawodność. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom narzędzia hydrauliczne MGF Tools, które są dostępne w Polsce tylko u nas. Jesteśmy dumni, że możemy reprezentować tak renomowanego producenta, jakim jest MGF Tools, i oferować naszym klientom produkty, które spełniają najwyższe standardy jakości. Ponadto, zajmujemy się także serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym narzędzi MGF Tools, co pozwala naszym klientom cieszyć się pełnym wsparciem w zakresie obsługi produktów.

MGF Tools


MGF Tools to firma, która nieustannie inwestuje w rozwój swoich produktów oraz rozbudowę swojej oferty. W ostatnim czasie, producent wprowadził na rynek nową gamę urządzeń do hydrauliki, w tym nowoczesne pompy ręczne oraz pompy elektryczne. Dzięki temu, klienci MGF Tools mogą mieć pewność, że oferowane przez firmę narzędzia zawsze spełnią ich oczekiwania oraz pozwolą na wykonanie pracy w sposób łatwy i efektywny.

 

Jako dystrybutor marki MGF Tools w Polsce, Grupa X https://grupax.net.pl/ oferuje również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla wszystkich narzędzi hydraulicznych oferowanych przez MGF Tools. Firma Grupa X posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy są w stanie szybko i sprawnie naprawić każde narzędzie hydrauliczne, które uległo awarii. Co więcej, firma oferuje swoim klientom wsparcie techniczne oraz porady na temat użytkowania i konserwacji narzędzi.

Klienci korzystający z produktów MGF Tools są bardzo zadowoleni z ich jakości oraz wydajności. Opinie te świadczą tylko o jednym - niedługo marka MGF Tools będzie jednym z najpopularniejszych producentów pomp wodnych i narzędzi dla hydraulików w Polsce.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w razie jakichkolwiek pytań.