Kup produkty MGF i odbierz atrakcyjne czeki hotelowe!

Chcesz zwiększyć swoje zasoby o wysokiej jakości narzędzia i jednocześnie zyskać coś ekstra? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Skorzystaj z naszej sprzedaży premiowej - kup markowe produkty MGF i odbierz atrakcyjne czeki hotelowe i ciesz się dodatkowymi korzyściami za swoje zakupy.

Dlaczego warto wziąć udział w promocji?

Promocja jest organizowana przez GRUPA X Jarosław Berliński Spółka Jawna, renomowanego dystrybutora narzędzi i zaopatrzenia technicznego. Kupując produkty marki MGF w okresie od 17 czerwca 2024 roku do 25 lipca 2024 roku, możesz otrzymać atrakcyjne czeki hotelowe Connex, które pozwolą Ci na niezapomniany pobyt w wybranych hotelach na terenie Unii Europejskiej.

Jak działa nasza promocja?

 1. Kupuj produkty MGF: Zrób zakupy produktów marki MGF w naszym sklepie za określone kwoty netto.
 2. Odbierz czek hotelowy: W zależności od wartości Twoich zakupów, otrzymasz czek hotelowy o odpowiedniej wartości.

Progi zakupowe i wartości czeków hotelowych

 • 25 000 zł – uprawnienie do otrzymania czeku hotelowego City Weekend wartości aż do 500 euro

 • 30 000 zł – uprawnienie do otrzymania czeku hotelowego Relax&Gourmet wartości aż do 600 euro

 • 35 000 zł – uprawnienie do otrzymania czeku hotelowego Urlop Naturlanie wartości aż do 600 euro

 • 40 000 zł – uprawnienie do otrzymania czeku hotelowego Deluxe wartości aż do 700 euro

 • 45 000 zł – uprawnienie do otrzymania czeku hotelowego Deluxe edycja specjalna wartości aż do 700 euro

 • 50 000 zł – uprawnienie do otrzymania czeku hotelowego Vital&Aktiv Extra wartości aż do 800 euro

Korzyści z udziału w sprzedaży premiowej

 • Atrakcyjne nagrody: Czeki hotelowe Connex umożliwią Ci pobyt w wybranym hotelu w dowolnym kraju Unii Europejskiej.
 • Proste zasady: Wystarczy dokonać zakupów za minimalną kwotę, aby otrzymać czek.

Jak odebrać czek hotelowy?

 • Termin wydania: Czeki hotelowe będą wydawane po zakończeniu sprzedaży premiowej, czyli po 15 lipca 2024 roku.
 • Możliwość wcześniejszego odbioru: Na wyraźne żądanie uczestnika, czek może być wydany wcześniej, pod warunkiem przekroczenia odpowiedniego progu zakupów.
 • Brak możliwości wymiany na gotówkę: Czek hotelowy nie podlega wymianie na gotówkę.

Co zrobić w przypadku zwrotu produktów?

Jeżeli dokonasz zwrotu produktów zakupionych w czasie trwania promocji, co spowoduje spadek wartości zakupów poniżej określonego progu, będziesz zobowiązany do zwrotu równowartości czeku hotelowego lub różnicy między wartościami czeków.

Postępowanie reklamacyjne

Wszelkie reklamacje dotyczące sprzedaży premiowej można składać bezpośrednio do organizatora. Reklamacja powinna zawierać dane uczestnika oraz okoliczności uzasadniające jej zgłoszenie.

Gdzie znajdziesz regulamin?

Regulamin promocji jest dostępny w naszym sklepie przy ul. Fryderyka Chopina 47/1 w Płocku oraz na stronie internetowej Regulamin promocji.

Polecane narzędzia hydrauliczne i HVAC na lato

narzędzia MGF

Lato to doskonały czas na inwestycję w narzędzia hydrauliczne i HVAC, które pozwolą na sprawną obsługę systemów klimatyzacyjnych i wodnych. Oto kilka narzędzi marki MGF, które warto mieć w swoim warsztacie w okresie letnim:

Manometry do klimatyzacji R32, R410A MGFprofesjonalne manometry MGF do klimatyzacji R32, R410A zapewniają precyzyjny pomiar ciśnienia, niezbędny do efektywnego serwisowania i konserwacji systemów chłodniczych. Niezawodne, łatwe w użyciu, gwarantują dokładność i bezpieczeństwo pracy.

Stacja do odzysku czynnika chłodniczego MGF 931097 - to wszechstronne urządzenie przeznaczone do prac utylizacyjnych we wszystkich typach systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych. Obsługuje szeroką gamę popularnych czynników chłodniczych, w tym R12, R134a, R401, R406, R500, R22, R407D, R410A, R507, R32 i R1234yf.

Giętarka ręczna do rur miedzianych MGF 902400 - profesjonalne narzędzie do precyzyjnego gięcia miękkich miedzianych rur. Łatwe w użyciu, z opatentowanym systemem regulacji średnicy i gęstym uzębieniem dla płynnych łuków. W komplecie akcesoria do różnych średnic. Idealne dla branży HVAC. Wyprodukowano we Włoszech.

Pompa próżniowa do klimatyzacji MGF dwustopniowa 930430zapewnia wysoką wydajność i głęboką próżnię końcową (0,015 mbar). Dzięki poręcznej konstrukcji i zaawansowanej technologii, idealnie nadaje się do serwisowania układów klimatyzacji, montażu klimatyzacji oraz chłodnictwa. Dwustopniowa konstrukcja gwarantuje efektywność pracy pompy próżniowej, a solidne wykonanie zapewnia długą żywotność. Sprawdzona i testowana we Włoszech

Szeroki asortyment pomp do prób ciśnieniowych, elektrycznych i ręcznych - nawet do 1300 BAR oraz zestawy do czyszczenia instalacji CO, zaciskarki do rur, szczęki zaciskowe i wymienne sztance. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą MGF.

Podsumowanie

Nie przegap okazji na wyjątkowe korzyści! Kupując produkty marki MGF, nie tylko inwestujesz w wysokiej jakości narzędzia, ale także zyskujesz możliwość spędzenia niezapomnianego czasu w jednym z hoteli w Europie. Zrób zakupy w naszym sklepie w okresie promocji i ciesz się dodatkowymi nagrodami!

Do zobaczenia w naszym sklepie i życzymy udanych zakupów oraz niezapomnianych chwil spędzonych dzięki naszym czekom hotelowym!